Wellness / Zábava / Zážitok
Rezort pre každého člena rodiny

Family Resort Lučivná ponúka širokú škálu služieb a doplnkových aktivít, ktoré uľahodia každému členovi vašej rodiny, a to i tej športovej, pracovnej či priateľskej. Vďaka svojim interiérovým i exteriérovým priestorovým možnostiam je ideálnym miestom na organizáciu rodinných osláv, pracovných školení či teambuildingov, kultúrnych podujatí, športových sústredení a škôl v prírode.

Kongresové priestory s najmodernejším technickým vybavením a spoločenská miestnosť s jedálňou pre 150 osôb s priamym prepojením na obsluhu sú k dispozícii pre väčšie firemné a rodinné akcie, workshopy, prezentácie, konferencie či školenia. Reštaurácia Taverna s možnosťou Alá Carte stravovania obslúži menšie alebo stredne veľké skupiny. Outdoorové a indoorové ihriská, telocvičňa a fitness centrum poskytujú potrebné vybavenie pre celoročnú kondičnú a pohybovú prípravu športových klubov.

Saunový svet, tepidárium, vírivky a bazén vo wellness centre "Lekno" spolu s vonkajším letný bazénom sú ideálnym miestom na oddych počas celého roku. Spolu s pozitívnym účinkom klimatických podmienok v lone tatranskej prírody regenerujú telo i dušu.