Atrakcie

Sme partnerom na vytvárenie tých najhodnodnejších spomienok, ktorými sú jedinečné zážitky a čas strávený s rodinou a priateľmi. Vo Family Resort Lučivná pravidelne rozširujeme ponuku voľnočasových aktivít a atrakcií, vďaka ktorým si naši hostia majú možnosť vytvárať jedinečné spomienky.

Elektrické autíčka

Malí motoristi majú možnosť prebádať náš rozsiahly areál na novučičkých elektrických autíčkach. Za každého dobrého počasia je im k dispozícií osem elektrických autíčok. Autíčka sú vybavené bezpečnostnými popruhmi a regulátormi rýchlosti. Pri menších deťoch autíčka ovládajú rodičia. Zabavia sa tak deti i dospelí. Autíčka sú k prenájmu nielen pre hostí, ale aj pre verejnosť. Najväčšiu flotilu v okolí si môžete pozrieť v našej galérií.

Cenník prenájmu elektrických autíčok:

15 minút 5 eur

30 minút 9 eur

60 minút 15 eur

Platba možná v hotovosti alebo kartou na recepcií Limba.

Elektrické bicykle

Počas pobytu majú naši hostia možnosť zapožičať si šesť elektrobicyklov a podniknúť viacero zaujímavých cyklotúr v bezprostrednom okolí rezortu. Región Vysoké Tatry ponúka športovým nadšencom i amatérom 39 značených cyklotrás rôznej úrovne náročnosti pre rodiny s deťmi, skúsených cyklistov či začiatočníkov. Okrem aktuálne čím ďalej obľubenejších e-bikov sú k dispozícií na prenájom aj overené klasické bicykle, vrátane tých detských.

Cenník prenájmu bicyklov nájdete na Cenník | Family resort Lučivná (familyresortlucivna.sk)

Mapa cyklotrás Vysokých Tatier na stiahnutie: mapa-leto-2022.pdf